Warning!

Vacancy closed or outdated!
Shift workupdated 04.05.20212021-05-04T08:52:15.626810+00:002021-06-01T08:52:15.626810+00:00

Классно водишь автомобиль? Отлично ориентируешься в городе! Мы в поисках ВОДИТЕЛЕЙ-КУРЬЕРОВ! (стаж вождения от 2-х лет)
Что нужно делать:
Оперативно развозить вкусную американскую пиццу из ресторанов «Пицце- Рио»
Рассчитывать довольных клиентов.

Графики работы:

3/2 12-21, 19-04 (42000р)
2/2 18-21(22) (15000р)
пт 18-04, сб 18-04, вс 17-02 (27000р)

Зарплата: 153р/час + компенсация ГСМ и амортизация 7.8р/км

✏ Пиши в л/с https://vk.com/recruitment_tomsk
☎Звони 34-99-90 .

Salary
n.d. RUB
Education required
Education level not specified
Experience required
Experience not specified
Carier level
Entry Level
Speciality
Car, Van and Bus DrivingMessenger and Courier
Workplace location:
  • Пиццерия № 1 "Пицце-Рио": Красноармейская, 135, Tomsk, Tomsk, Russia
"Пицце-Рио"Enterprise information

Created 28.04.2021

Contacts for application:

Registered users can quickly apply to job by sending his resume to employer directly from this site.

Already registered? Log in!

Have not registered yet? Register now!

РаботаПоиск - Поисковая система вакансий по сайтам работы России